YOU MAKE THE DRINK
WE’LL TAKE CARE OF THE REST

SVEIKI ATVYKĘ Į „DROPCUP“

Mes esame popierinių puodelių gamintojai ir tiekėjai, siekiantys aptarnauti klientus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Bendradarbiaujame su patikimais pakuočių gamintojais, todėl mūsų siūlomame asortimente rasite visa, ko reikia, sparčiai augančiam HoReCa sektoriui. Popieriniai puodeliai, jų dangteliai, įvairūs priedai, PET gaminiai, individualūs jūsų užsakymai, visa tai rasite pas mus. Nesvarbu, ar tai maža ant kampo įsikūrusi kepyklėlė, suteikianti džiaugsmo visai kaimynystei, ar mieste atidarytas naujas restoranas, apie kurį visi kalba, „Dropcup“ yra pasirengęs patenkinti jūsų ir jūsų klientų poreikius.

MUMS SVARBI KOKYBĖ

Mūsų klientai yra didžiausias mūsų prioritetas.

Esame pasiruošę jums padėti, tam, kad galėtumėte priimti savo verslui geriausią sprendimą.

Mes siūlome ne tik standartinio dizaino produktų asortimentą, bet ir priimame individualius kliento užsakymus, todėl visuomet galėsite susikurti savo išskirtinį dizainą, kuris geriausiai atitiks jūsų verslo poreikius.

Mūsų gaminiai tinka ne tik įvairiems karštiems ir šaltiems gėrimams, tokiems kaip kava, arbata, kokteiliai ar jogurtai.  Tačiau juos puikiai pritaikysite ir vaisių ar daržovių salotoms, biriems produktams ir kepiniams, ar bet kokiam kitam produktai, kurį norite įtraukti į savo meniu.

MŪSŲ PRODUKCIJA


VIENASIENIAI PUODELIAI

Dropcup’s classic range of single wall paper cups is ideal for serving hot beverages to your thirsty customers.

DVISIENIAI PUODELIAI

Dropcup’s double wall paper cups come in three warm and slick styles and are a sturdy holder of any drink

VENDING CUPS

These cups of comfort are specifically designed to suit vending machine standard cup sizes.


DANGTELIAI

These paper cups lids provide an ideal seal for our entire range of paper cups (Single wall cups, Double wall cups and Vending cups) with sizes to feet your every menu need.


PET puodeliai

Our wide range of packaging solutions also includes PET products, made to comfortably hold your cold drinks, be them ice coffee, milkshakes, smoothies, salads, yoghurts and the list goes on.

PET DANGTELIAI

Flat lid with hole and without.

INDIVIDUALI SPAUDA

Popieriniai puodeliai su jūsų individualia spauda suteiks jums galimybę papasakoti savo istoriją, o klientai geriau įsimins jūsų prekės ženklą.

Šis sprendimas suteiks galimybę parodyti savo logotipą ir spalvas, kurios apibrėžia jūsų verslą, stilių ir unikalumą.

Puodeliai su individualia spauda leidžia išsiskirti ir būti dar labiau matomiems tarp kitų. Visi pagal užsakymą gaminami puodeliai yra gaminami iš aukštos kokybės žaliavų, todėl yra patikimi ir saugūs.

KONTAKTAI

Adresas:

Neries krantinė 16N, Kaunas, LT-48402

Telefonai:

+370 655 36425
+370 651 11722
+370 685 03747

El.paštas:

info@dropcup.eu / pardavimai@dropcup.lt

Rekvizitai

UAB „DropCup“
Įm. kodas: 302825239
PVM kodas: 100007139619
Bankas: AB NORDEA
A/s: LT 82 2140 0300 0283 3190